Vizyonumuz & Misyonumuz

Cettoeva’da, canlı ve yenilikçi bir gelecek yaratmak için geleneksel tatami mat veya tatami minderi üretimini kullanarak sürdürülebilir ve sorumlu bir iş yaklaşımını benimsiyoruz. Yenilikçi tasarım ve müşteri odaklı çözümler aracılığıyla kaliteli ürün ve hizmetler sunarak, ortaklarımız ve müşterilerimizle uzun vadeli ilişkiler kurmaya çalışıyoruz.

Cettoeva’ya hoş geldiniz! 1994’den beri tatami minderi (tatami matı) satan geleneksel bir şirketiz.

Cettoeva olarak, misyonumuz müşterilerimize neşe ve rahatlık getirmek üzerine kuruludur. Tatami minderi (tatami matı), bir evi daha davetkar hale getirmenin mükemmel bir yoludur, ve biz bu fikre tamamen inanıyoruz. İç mekanlara ekledikleri ekstra konfor, stil ve pratiklik ile tatami minderlerinin özel bir değeri olduğuna inanıyoruz.

Firmamız, sadece bireysel müşterilere değil, aynı zamanda birçok firma için de tedarikçilik görevini üstlenmektedir. Yıllardır başarıyla yerine getirdiğimiz bu görev, kaliteli tatami minderleri üretme konusundaki uzmanlığımızı yansıtmaktadır ve bu durumdan gurur duyuyoruz.

Cettoeva olarak amacımız, dayanıklı ve uzun ömürlü tatami minderleri sunmaktır. Ayrıca, müşterilerimize her dekora uyacak benzersiz tatami matı seçenekleri sunmak için sürekli çaba gösteriyoruz.

Dünya çapındaki müşterilere kaliteli, geleneksel tatami matları sağlamak ve ürünlerimiz ve hizmetlerimiz aracılığıyla geleneksel Japon kültürünü Türk kültürü ile harmanlamaya ve takdir etme kültürünü teşvik etmek. Birinci sınıf hizmet sunarak ve müşterilerimizin hayatlarını iyileştiren dekoratif tatami matı gibi ürünleri sunarak müşterilerimizin güvenilir ortağı olmayı hedefliyoruz.

Sizleri, geniş tatami minderi seçeneklerimizi keşfetmeye davet ediyoruz. Ev dekorasyonunuz için mükemmel tatami matını bulacağınızdan eminiz. Bugün evinizi daha konforlu ve şık bir yer haline getirmenize yardımcı olmak için buradayız!